Skip to content

Sklep – środki do czyszczenia i konserwacji HVAC

Zaopatrzenia serwisu

Środki czystości, wyposażenie

Profesjonalne środki do czyszczenia i konserwacji oraz do odgrzybiania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Środki do czyszczenia modułów fotowoltaicznych.

Preparaty dla instalacji wody lodowej.​

Do użytku wewnętrznego

Bioclean 5L i 1L​

Gotowy do użycia produkt do czyszczenia parowników i tac skroplinowych wewnętrznych jednostek urządzeń klimatyzacyjnych, klimatyzacyjno-wentylacyjnych, a także filtrów powietrza.

Evapor 5L i 1L

Produkt do czyszczenia parowników i tac skroplinowych wewnętrznych jednostek urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacji bytowej oraz filtrów powietrza.

Universal 5L i 1L

Produkt do czyszczenia skraplaczy, parowników, tac skroplinowych urządzeń klimatyzacyjnych, klimatyzacyjno-wentylacyjnych oraz filtrów powietrza.

Do użytku zewnętrznego

Strong 5L i 1L

Produkt do jednostek zewnętrznych urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych (skraplaczy) oraz inne powierzchnie miedziane, mosiężne i aluminiowe.

Alkali 5L i 1L

Produkt do lamelowych wymienników jednostek zewnętrznych urządzeń klimatyzacyjnych i klimatyzacyjno-wentylacyjnych.

Basic 5L i 1L

Produkt do jednostek zewnętrznych urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych (skraplaczy) oraz innych powierzchni miedzianych, mosiężnych i aluminiowych.

Płyny instalacyjne

Factory 20kg

Produkt do zalewów instalacyjnych, gdzie istotna jest wydajność i nie zachodzi konieczność użycia produktu ekologicznego. Płyn ten znajduje zastosowanie w systemach przemysłowych (technicznych), w których nie istnieje ryzyko bezpośredniego kontaktu z organizmami żywymi, żywnością oraz wodą użytkową. FACTORY chroni przed korozją, zamarzaniem i powstawaniem osadów wewnątrz układu.

Factory GLY 20kg

Produkt ten świetnie sprawdzi się w instalacjach hydraulicznych, gdzie wymagane jest bezpieczeństwo użytkowania. Chroni przed zamarzaniem, korozją i powstawaniem osadów. FACTORY GLY dopuszczony jest do pracy w instalacjach użytku publicznego oraz zamkniętych instalacjach w przemyśle spożywczym. Jest dedykowany do systemów o wyższej temperaturze pracy.

Factory Flush

Płukankę należy używać w celu oczyszczenia instalacji po montażu, tuż przed ostatecznym napełnieniem systemu glikolem. Prawidłowo wypłukana instalacja zwiększa żywotność medium i zmniejsza możliwość wystąpienia awarii. Drobne pozostałości płukanki w instalacji nie osłabiają działania antykorozyjnego płynów serii FACTORY

Factory Eco 20kg

Ze względu na swój wszechstronny charakter, może być stosowany w niższych i wysokich temperaturach pracy. Stanowi świetne rozwiązanie jako medium w instalacjach technicznych, domowych, przemysłu spożywczego i użyteczności publicznej. Skład surowcowy zapewnia pełną ochronę przed zamarzaniem, korozją oraz powstawaniem osadów, utrzymując cały układ w czystości.

Czyszczenie paneli fotowoltaicznych

PV Clean 5L

PV clean -  profesjonalny preparat do czyszczenia paneli fotowoltaicznych i solarnych. Jest bezpieczny dla paneli, dokładnie je czyści, odkamienia, zapobiega powstawaniu smug. Polecany do bieżącego czyszczenia paneli.

PV Clean Premium 5L

PV clean premium -  profesjonalny preparat do czyszczenia paneli fotowoltaicznych i solarnych. Jest bezpieczny dla paneli, dokładnie je czyści, odkamienia, zapobiega powstawaniu smug. tworzy powłokę hydrofobową Polecany do dokładnego i długotrwałego czyszczenia.

Do dezynfekcji

SURFACE Viruclean

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU