Opieka serwisowa Wentylacji Klimatyzacji Automatyki

Nasze usługi oferujemy naszym klientom na terenie całego Dolnego Śląska

W ramach opieki serwisowej zapewniamy naszym klientom:
  • Serwis układów wentylacji (wentylacja przemysłowa, instalacje odciągowe)
  • Serwis układów klimatyzacji (klimatyzacja komfortu, klimatyzacja precyzyjna, klimatyzacja przemysłowa)
  • Bezpłatny przegląd „ZEROWY” – zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zinwentaryzowania urządzeń, które mają być objęte opieką serwisową wraz z opisem ich stanu technicznego w dniu przeglądu. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna. Nie obejmuje ona jakichkolwiek napraw ani wymiany elementów eksploatacyjnych.
  • Zgraną i fachową kadrę, posiadającą wymagane uprawnienia oraz autoryzacje takich firm jak: FUJITSU, DAIKIN, MITSUBISHI, LG, VBW, VTS, BELIMO i wiele innych,
  • Szybki czas reakcji na terenie DOLNEGO ŚLĄSKA, istnieje możliwość pracy w niedziele, święta, godziny nocne.
  • Stałe umowy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne na układy wykonane przez nas jak i układy powierzone. 

Treści na stronie - zwiń lub rozwiń

Klimatyzacja

Wentylacja

Automatyka

montaż automatyki, rozdzielnica, serwis automatyki do centrali wentylacyjnej
Serwis automatyki

Pomiary

Jeszcze kilka słów o nas

Zajmujemy się serwisowanie wszelkiego rodzaju urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W zakres naszej działalności wchodzą jeszcze pompy ciepła, agregaty wody lodowej, instalacje chłodnicze, instalacje fotowoltaiczne oraz układy automatyki związane z tymi instalacjami.

Zaufało nam wielu klientów. W swojej opiece mamy na dzień dzisiejszy ponad 3000 urządzeń. Obsługujemy klientów sieciowych takich jak ROSSMANN, EURO, posiadających po kilkadziesiąt lub nawet kilkaset urządzeń. Obsługujemy również klientów, którzy mają po jednym urządzeniu.

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. 

 

Pomimo propozycji otrzymywanych od firm sieciowych w całym kraju, podjęliśmy decyzję o tym, że będziemy serwisować instalacje oraz urządzenie tylko na terenie Dolnego Śląska. Oczywiście najchętniej wykonujemy serwis na terenie Dzierżoniowa i powiatu dzierżoniowskiego

Niestety obsługa klientów spoza Dolnego Śląska pociąga za sobą wydłużony czas reakcji. A to z kolei uniemożliwia nam świadczenie usługi na tak wysokim poziomie jak byśmy chcieli. A chcemy obsługiwać klientów na najwyższym poziomie, ponieważ uważamy, że tylko wysoka jakość świadczonych usług pozwoli nam pozostać na rynku i się nadal rozwijać.

Zachęcamy do zawierania z nami stałych umów na obsługę serwisową. Nam to ułatwi planowanie a Państwu obniży koszty obsługi. 

Usługi przed realizacją

Przed przystąpieniem do realizacji, naszym klientom zapewniamy:

  • kompleksowe doradztwo techniczne połączone z wizją lokalną na obiekcie
  • przedstawienie koncepcji proponowanych rozwiązań z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta
  • wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (uwzględniającej wymagania projektów dofinansowań w ramach istniejących programów dofinansowań)
  • przygotowanie oferty zawierającej dokładny kosztorys i uwzględniającej terminy realizacji inwestycji