Płynna powłoka hydroizolacyjna obniżająca temperaturę wewnątrz budynku

To bezszwowa wodoszczelna i wysoce refleksyjna płynna powłoka dachowa, która wydłuża żywotność dachu.
 
Eliminuje nieszczelności w poszyciu oraz poprawia bilans cieplny budynku, obniżając temperaturę w budynku oraz (w przypadku istnienia systemu klimatyzacji) znacząco wpływa na obniżenie rachunków i szybki zwrot z inwestycji.
 
Powłoka jest odporna na UV, wysokie temperatury, odporna na wodę stojącą i przemrażanie (zastoiny). Można ją stosować na dachach płaskich i skośnych, zarówno na dachach nowych, jak i remontowanych. Dedykowana w budownictwie przemysłowym, mieszkalnym, komercyjnym oraz użyteczności publicznej.
Powłoka hydroizolacyjna COOL-R to kompleksowe rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb i dachów. W ofercie marki znajdują systemy do chłodzenia i hydroizolacji dachu, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące żywotności poszycia dachowego i jego obciążeń. Nasze rozwiązanie są objęte gwarancjami, posiadają certyfikaty środowiskowe oraz spełniają międzynarodowe normy potwierdzone przez EOTA®

Rodzaje powłok:

COOL-R Waterproofing coating

   To bezszwowa wodoszczelna i wysoce refleksyjna płynna powłoka dachowa, która wydłuża żywotność dachu o 10 lat. Eliminuje nieszczelności w poszyciu oraz poprawia bilans cieplny budynku, obniżając temperaturę w budynku oraz (w przypadku istnienia systemu klimatyzacji) znacząco wpływa na obniżenie rachunków i szybki zwrot z inwestycji. Powłoka jest odporna na UV, wysokie temperatury, odporna na wodę stojącą i przemrażanie (zastoiny). Można ją stosować na dachach płaskich i skośnych, zarówno na dachach nowych, jak i remontowanych. Dedykowana w budownictwie przemysłowym, mieszkalnym, komercyjnym oraz użyteczności publicznej.

 

COOL-R Durable

  Wodoszczelny system wysoce refleksyjny o najwyższej trwałości. Instalacja tego systemu wydłuża żywotność dachu nawet do 25 lat. System jest odporny na skrajne warunki atmosferyczne, działanie promieni UV oraz zastoiny wody.  Oparty na jednoskładnikowy żywicach poliuretanowych. Może być aplikowany w wymagających warunkach, takich jak niska temperatura oraz wysoka wilgotność.

COOL-R Durable RF

  Wodoszczelny system wysoce refleksyjny o najwyższej trwałości i największej odporności na ruch pieszy i obciążania. Wzmocnienie systemu specjalną włókniną poprawia wytrzymałość dachu i umożliwia jego ciągłe użytkowanie. Rozwiązanie to jest dedykowane do dachów z miękką termoizolacją.  System jest odporny na wysokie i niskie temperatury, działanie promieni UV oraz zastoiny wody. Oparty na jednoskładnikowy żywicach poliuretanowych. Może być aplikowany w wymagających warunkach, takich jak niska temperatura oraz wysoka wilgotność.

ZABEZPIECZ SWÓJ DACH JUŻ DZIŚ!

-masz problem z wysoką temperaturą wewnątrz pomieszczenia?

-chciałbyś obniżyć rachunki za klimatyzację lub poprawić stan i żywotność dachu?

Umów się na bezpłatną wycenę

Usługi przed realizacją

Przed przystąpieniem do realizacji, naszym klientom zapewniamy:

  • kompleksowe doradztwo techniczne połączone z wizją lokalną na obiekcie
  • przedstawienie koncepcji proponowanych rozwiązań z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta
  • wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (uwzględniającej wymagania projektów dofinansowań w ramach istniejących programów dofinansowań)
  • przygotowanie oferty zawierającej dokładny kosztorys i uwzględniającej terminy realizacji inwestycji